Про останні події в Дебальцевому від бійця "Київської Русі" Сонечка

Володимир Назаренко, позивний «Сонечко», боєць батальйону «Київська Русь»:

«Те, що відбувається у Дебальцево – це пік, кульмінація їхніх (ворожих) сил. Нас лякають повномасштабною війною. Нас лякають, що Росія задіє всі свої основні сили. А тридцять танків по полю йдуть в атаку – це не повномасштабна війна? Це танковий батальйон. А у них там сили стягнуті набагато більші. Це і є вже повномасштабна війна. І якщо Україна зараз вистоїть на цьому участкові фронту, в цій точці опори як Дебальцево, то це може переломити ситуацію на східному фронті. І якщо Порошенко «дозволить» піти далі в атаку і не буде заключати ще одне перемир’я, то це, можливо, наш шанс здійснити весняний наступ і знищити ворога на підступах до державного кордону.

Сепаратисти розпочали ці дії (в Дебальцевому), сподіваючись на те, що українська влада, Порошенко погодиться на нову лінію розмежування фронту. Вони самі пропонували, шантажували, погрожували ще більшим наступом на українські позиції і вимагали нової лінії (розмежування), де у них будуть нові міста. Наразі переваги у живій силі у них (сепаратистів) уже немає. Ми постійно бачимо, як вони несуть втрати у живій силі. Вони навіть не забирають своїх 200-х. Нашу лінію оборони російські військові намагаються прорвати цілковито броньованою технікою без підтримки піхоти.

Щодо ситуації із Вуглегірськом. Наразі місто здане, але по факту міста як такого вже не існує. Місто постраждало від сильних обстрілів ворожої артилерії. До того ж були випадки, коли російські війська обстрілювали своїх же, коли ті були у місті».

Приєднуйся!