ПАМ'ЯТАЙ ПРО КРУТИ!!!

Впродовж тижня активісти кіровоградського осередку ВГО “Сокіл” провели декілька лекцій для учнів кіровоградських шкіл на тему героїчного подвигу української молоді під станцією Крути 29 січня 1918 року.
Сокільці розповідали про те, в яких умовах довелося приймати бій крутянцям, які причини та хто відповідальний за трагедію, що відбулася. Говорили й про те, які ж висновки маємо зробити сьогодні, дивлячись на цю сторінку української історії.

LOZKRw3qWHUСокільці акцентували увагу дітей саме на тому, що як і тоді в бій з окупантом пішли юнаки віком 16-18 років, так і в теперішній війні з московським окупантом першими виступила на боротьу проти ворога саме українська молодь.
Розповідь супроводжувалась чудовим відеокліпом Сергія Василюка на пісню “Ніколи не плач”, в якому режисери зняли реконструкцію бою під Крутами. “Ще стане на всіх цієї борні” – фраза з пісні, що є актуальною зараз як ніколи. Також, згадуючи про героїв минулого, не забули розповісти школярам про тих хлопців, які сьогодні воюють на передовій, зокрема у селі Піски.

H2wzI9Id4bgT_VEARRbaUE

Приєднуйся!