День Соборності в Черкасах

Напередодні 22 січня в Черкаси надійшли невтішні новини: 18 січня під час оборони Донецького аеропорту загинув черкащанин, боєць 95-ої окремої аеромобільної бригади Олексій Анатолійович Панченко.

Прозщання з кіборгомПрощання із героєм відбулося у Будинку Рад.

У зв’язку з цим сокільці вирішили переформатувати захід до Дня Соборності. Молоді націоналісти попрощались із Олексієм Паченком, після цього утворили на подвір’ї Будинку Рад ланцюг єднання, взявшись за руки, схилили голови та стали на коліна перед черкаським “кіборгом”, який відійшов в останню путь.

Діана Тяско, голова черкаського міського “Соколу” зазаначила: “Сьогодні Олексій Панченко пішов у останню путь, але ми віримо, що йому там добре, що він поруч із іншими Героями, які полягли у боротьбі за Україну, стоїть на небесній варті. 22 січня – День Соборності й сьогодні ми планували провести ланцюг єднання, але вирішили, що урочистості будуть не доречними. Нашою акцією ми хотіли вшанувати подвиг черкащанина та довести, що, незважаючи на трагічні події в країні, українці не відступляться і будуть до останнього боротись за велику, єдину, соборну Україну.”

О 13:00 сокільці, разом із черкаським “Правим Сектором”, провели фотовиставку, присвячену акту Злуки УНР та ЗУНР та майже сторічній традиції ланцюгів єднання. Люди активно підходили та цікавились заходом і отримували інформаційну листівку про День соборності.

Приєднуйся!