З 14 до 18 липня в селі Гордашівка Тальнівського району відбувся вишкільно-націоналістичний табір для дітей «Гордшівка-2015».

З 14 до 18 липня в селі Гордашівка Тальнівського району відбувся вишкільно-націоналістичний табір для дітей «Гордшівка-2015». Організували табір, як і минулі роки, Тальнівські осередки ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл».

Два десятки дітей віком від 12 до 18 років протягом трьох днів здобували знання та навички, необхідні для виживанняв екстримальних умовах.

Під час таборування було проведено курси з надання домедичної допомоги, маскування, радіозв’язку, стрільби, канатної переправи, ідеологічних лекцій на тему націоналізму та багато іншого. Крім того, відбулася традиційна зустріч з Сашком Лірником, на яку прийшли і гості з сусідніх населених пунктів.

«Цього року вперше було прийнято рішення про проведення окремого табору для дітей до 18 років. І все вдалося на славу. Добре підготовлена програма дала свій результат – учасники табору гарно провели час та отримали багато навиків і знань. Можна сказати одне – з такою молоддю Україну чекає гарне майбутнє, а вороги наші згинуть навіки.» – прокоментував комендант табору, свободівець, Олександр Лущан

 

xwIiPVFOcaQ Xfr6pKNLYB4 3CUWre-zMMQ

 

Гордашівка-2015

Приєднуйся!