Щодо нинішнього пікету концерту Потапа і Насті Камєнскіх у Києві

Всеукраїнська громадська організація «Сокіл» разом з іншими націоналістичними силами столиці увечері 16 листопада пікетувала концерт кремлівських запроданців «Потапа і Насті Камєнскіх».
Під час мирного протесту представники так званих правоохоронних органів без жодних роз’яснень та попереджень почали затримувати активістів, порушуючи право громадян на гарантоване законом мирне зібрання. Внаслідок нападу поліціантів постраждав активіст київського «Сокола» Єгор Желєзко, якого «швидка» доправила до реанімаційного відділення однієї з лікарень міста з підозрою на закриту черепно-мозкову травму.
Під час штовханини також було затримано частину активістів, в тому числі й «сокільців». Серед затриманих була й особа, яка під час допиту в райвідділку представилася “активістом «Сокола» Юрієм” (на фото).
Маємо заявити, що вищезгадана особа не є представником ВГО «Сокіл» та не має жодного відношення до інших організацій, які підтримали пікет. Вважаємо, що це провокатор з боку правоохоронних органів, який був присутній на мирному пікеті задля дискредитації націоналістичних та патріотичних організацій.

lvnzhgrdtha
ea2jtppxwuo

Приєднуйся!