У Києво-Могилянській Академії збирали кошти для військових

15 жовтня у Культурно-Мистецькому Центрі (КМЦ) Києво-Могилянської Академії активісти Київського осередку Всеукраїнської громадської організації “Сокіл” (за підтримки СМО “Український студент” та “Обнова” м. Київ) провели благодійний ярмарок з метою збору коштів на потреби українських військових.RfK3J19rMAg
На ярмарку можна було придбати речі викладачів академії, студентів, картини, ручні вироби, патріотичні гільзи, книги, речі відомих музичних виконавців та письменників. Головний лот – перша мантія В’ячеслава Степановича Брюховецького – людини, котра відновила Могилянку.
Загалом було зібрано 1883 грн. (звіти про їх використання та надходження до бійців будуть за кілька днів).
В цілому людям сподобалась ініціатива. Лиш декільком пацифістам не припав до душі образ українського військового – балаклава, автомат, але це нас не турбує, бо ми впевнені, що робимо правильну справу!

BAdXksQND-E

1MnYM875l0M

e_jGCpF98y8

Висловлюємо подяку:
– адміністрації НаУКМА за сприяння в проведенні заходу (декану по роботі із студентами – Глигалу Юрію Володимировичу);
– Тамарі Шевчук за картини, гільзи та книги;
– Дівчатам Ані та Ларисі за чудові браслетики, Софії за яблучний пиріг;
– Вадиму за страйкбольний автомат – ефект крутий;
– Олегу за колонки – без музики усе було б не так атмосферно:)
– Усім, хто дав свої речі для ярмарки – В’ячеславу Степановичу Брюховецькому, кафедрі мовознавства, пані Тетяні Ярошенко, декану ФЕНу Олександрі Гуменній, Дем’янчуку Олександру Петровичу, Тесленку Ігорю Анатолійовичу, гуртам “Тартак”, “Мандри”, “Фолькнери”, “Хорта”, “Безодня”, Ірені Роздобудько і звісно ж самим студентам!
Також дякую дівчатам, котрі на кілька годин стали продавцями та косультантами – Соломії, Ірі, Зоряні та Софії. Ви молодці!
І ще одне величезне “Дякую” людині, котра вирішила залишитись анонімом. Саме ця людина зробила красиві оголошки, допомогла скласти графік організації ярмарку та контролювала сам процес.
Дякуємо усім, хто допоміг в проведенні цього заходу!

Разом переможемо!
Картка для допомоги військовим:
5211 5374 3229 4358 (Цибульський Андрій)
Номер телефону 093 716 27 88 (Андрій)

Приєднуйся!