Активісти ВГО "Сокіл" взяли участь у Марші слави Героїв

14 жовтня 2014 року в Києві відбувся щорічний Марш слави Героїв. Традиційно активісти Всеукраїнської громадської організації «Сокіл» взяли участь в урочистій ході. Вперше за декілька років сокільці йши окремою групою та очолили колону учасників маршу.

На Марші Слави було чимало люду із різних куточків України. Особливо багато було молоді, яка зібралася разом, аби вшанувати пам’ять Героїв української нації та підтримати основні вимоги маршу: визнати на державному рівні воїнів УПА борцями за незалежність України та заборонити в Україні комуністичну ідеологію, політичні партії та організації, що її підтримують. Саме дійство розпочалося на Майдані Незалежности, на місці, що майже рік тому стало знаковим та доленосним для українського народу – саме там розпочалася революція Гідности. Далі учасники рушили до Верховної Ради України, де відбувалося засідання, на якому народні депутати від ВО «Свобода» винесли на голосування законопроекти про визнання ОУН-УПА борцями за незалежність України та про заборону комуністичної ідеології в Україні. На жаль, законопроекти так і не вдалоя втілити в життя. Але все ще попереду. Боротьба триває.

DSC_1201

«Ми вже вкотре збираємося разом, аби вшанувати світлу пам’ять справжніх Героїв, визволителів української держави від окупанта – Московії. Багато років тому на плечі справжніх провідників української нації ліг тягар священної боротьби за незалежність та самостійність України. Ця священна боротьба триває й досі. Сьогодні ми продовжуємо їхню справу, воюючи із московським окупантом та найманцями на сході України. І ми будемо боронити свою країну, чого б це нам не вартувало. Ми будемо стояти до перемоги, адже у наших жилах тече кров предків-героїв», – зазначив керівник ВГО «Сокіл», боєць батальйону особливого призначення «Січ» Юрій Черкашин.

Прес-служба ВГО “Сокіл”

Приєднуйся!