Сокільці – учасники війни на Донбасі, провели зустрічі із студентською молоддю Києва

Володимир Назаренко та Мирослав Мисла – наші сокільці, бійці-добровольці, які захищають українську землю від російських окупантів на Донбасі. Володимир – командир взводу 25-го батальйону тероборони «Київська Русь», а Мирослав – боєць окремої чоти «Карпатська Січ». Перебуваючи у невеликій відпустці, сокільці беруть участь у багатьох різних заходах та зустрічах, де спілкують із молоддю та небайдужими українцями, розповідають про ситуацію на сході та про свої військові будні.

Так, 11 березня Мирослав Мисла зустрівся із студентами Інституту журналістики у місті Києві. Зустріч була цікавою, адже, в погоні за цікавими фактами та розповідями, майбутні журналісти активно задавали питання та цікавилися перебігом війни на Донеччині, зокрема у Пісках, де дислокується підрозділ бійця «Карпатська Січ».

DSC_0416

DSC_0350(1)

12 березня Володимир Назаренко та Мирослав Мисла зустрілися із студентами Київського університету права. Зустріч вийшла досить душевною, як зазначають самі ж націоналісти. В розмові із студентами-правниками вони, зокрема, наголосили на необхідності підтримки бойового духу серед мирного населення, а особливо серед підростаючого, молодого покоління. Адже лише сильні духом можуть подолати будь-які перешкоди та здобути перемогу, чи на війні, чи то у мирному житті. А сильна духом українська нація має стати єдиним непохитний кулаком проти окупантами і ворога.

fHGw66Y2DM0

Приєднуйся!