Черкаські сокільці запроваджують «розумні суботники»

Вже традиційно щороку черкаські сокільці роблять весняні прибирання. Багато інших ініціативних груп цим також займаються, проте більшости набридли звичайні прибирання. Тож свій проект сокільці назвали «ЕкоСвіта», поєднавши прибирання й просвітництво в одному.
Перша в цьому році еко-акція буде проведена спільно з компанією, яка працює з вторсировиною. Організатори будуть пропагувати роздільне збирання сміття, а також отримають можливість перетворити сміття на гроші, здавши вторсировину компанії заготівельнику.
постерЗібрані кошти традиційно будуть перераховані на картку націоналістів з батальйону особливого призначення «Січ» та окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ»: карта у «Приватбанку» 5211 5374 3229 4358 (Цибульський Андрій)
Організатор акції, керівник черкаського міського осередку ВГО «Сокіл» Діана Гапочка закликала черкасців: «Приєднуйтеся до нас. Ми навчимо вас чарам: як зі сміття зробити гроші та допомогти нашим воякам! Також роздільне збирання сміття є дуже важливим для раціонального використання ресурсів землі та сприяє покращенню екологічної ситуації в країні. Тож почнемо зі свого міста”.
Перше прибирання відбудеться 15 березня 2015 року.
Збірка о 10:00 біля аптеки на перехресті вулиць Мєндєлєєва та Дахнівської (на повороті до обласної лікарні).
Тож одягайтеся у робочий одяг (якщо є можливість, то й робочі рукавички захопіть), беріть із собою добрий гумор. Мішки та вивіз сміття забезпечимо!

Приєднуйся!