Сьогодні День пам'яті жертв політичних репресій

xRtKkIWSWXs
Сьогодні, 15 травня, День пам’яті жертв політичних репресій, який відзначається щороку у третю неділю травня
Цей День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій режиму. Цього дня ми вшановуємо і згадуємо, зазвичай, жертв тоталітарного комуністичного періоду, але, на жаль, фактично політрепресованих ми маємо й нині. Це жертви режиму Порошенка-Авакова.
Сьогодні число репресованих за політичні переконання зростає з кожним днем в геометричній прогресії. Хто ж ці всі люди? Це націоналісти, майданівці, добровольці, ветерани україно-московської війни. Люди, які як ніхто розуміють значення заповідей Декалога українського націоналіста “Нікому не дозволиш плямити честі, ні слави твоєї Нації” і “Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів твоєї Нації”.
Поки більшість українців жило мирним життям – саме вони, взявши в руки зброю, пішли захищати націю від окупанта. Тому ми не маємо права допустити судилища над ними. Ми повинні захистити своїх захисників. В противному випадку – ми мимоволі станемо співвинуватцями того, що відплатою за захист вітчизни є тюрма. В противному випадку – ми не достойні мати власну державу. Свободу патріотам!

Приєднуйся!