Розумний суботник відбувся! Прибирання розпочали з пляжів біля Дніпра

Окрім банального прибирання, ми вирішили включити до суботників просвітницьку складову.  Чому важливо прибирати сміття? По-перше, – це важливо для екології, а по-друге, – ми збираємо не просто сміття, а вторинну сировину, яку продамо переробникам і таким чином це буде додатковий вклад на фронт, адже ми збираємо кошти для побратимів, які несуть службу у добровольчих батальйонах “Січ” та “Карпатська Січ”.XHseVoYP8AgПерша в цьому році еко-акція була проведена спільно з компанією, яка працює з вторсировиною. Ми пропагували роздільне збирання сміття, а також отримали можливість перетворити те сміття на гроші! Так, саме на гроші.

Зібрані кошти ми традиційно перерахуємо на картку націоналістів з батальйону “СІЧ”та окремої добровольчої чоти «Карпатської Січі»: карта Приватбанку 5211 5374 3229 4358 (Цибульський Андрій)
Керівник черкаського міського осередку “Сокіл” Діана Тяско розповіла: “Ми навчили учасників прибирання, серед яких був і Руслан Біланинець – наш порбатим-січовик, чарам: як зі сміття зробити гроші та допомогти нашим воякам! Також ми вважаємо, що роздільне збирання сміття є дуже важливим для раціонального використання ресурсів землі та сприяє покращенню екологічної ситуації в країні.”
Приєднуйся!