Автоспин або антикризова мандрівка

18 березнея черкаські сокільці провели зустріч на тему автоспину та бюджетних мандрівок. Як би це означення пафосно не звучало, але зустріч була феєричною! Такої кількості людей те приміщення давно не бачило. Послухати Захара Колісніченка та Сергія Кудряшова й інших автостопщиків прийшло більше півсотні людей.14nxuaDOqnUОрганізатори дякують, насамперед, Сергію та Захару за цікаві розповіді з власних мандрівок, поради новачкам автоспину, розвіювання міфів про бюджетні мандрівки, інформацію про ресурси, які допоможуть зекономити кошти на подорожах.

Сергій розповідав про свої подорожі та маршрути Україною, Росією, Білорусією, Казахстаном, Кіпром. Захар поділився своїми мандрами тими ж країнами СНД та цікавинкою – подорожжю до Придністров’я. Також він наголосив на тому, що автоспин не має переростати в “халявництво” й для “стопера” важливо вміти бути психологом, щоб отримувати кайф від спілкування з водіями та їх попутниками.

Також ми дякуємо тим, хто прийшов. За всі три години зустрічі не було жодного занудженого обличчя. Було помітно, що співрозмовникам це цікаво та потрібно. Ми просимо вибачення у Захара та Сергія, що нам доводилось іноді їх перебивати та вказувати на час. Адже зустріч була наскільки цікавою та насиченою, що ми втратили темпоральну орієнтацію й не зогледілись, як було вже за дев’яту вечора 🙂

Зважаючи на фурор нашої зустрічі, ми вирішили, що вона була першою в рамках чогось великого, чому назви ми поки ще не маємо:) Чекайте від нас нових запрошень. Скоро зустрінемось (звичайно ж, коли хлопці повернуться із запланованих мандрівок);)

Приєднуйся!