На Донеччині завершився черговий етап благодійної кампанії «Діти Львова – дітям Слов’янська»

13 листопада завершився черговий етап благодійної кампанії «Діти Львова – дітям Слов’янська», ініціатором та організатором якої виступив Львівський осередок ВГО «Сокіл» за підтримки свободівки Юлії Тягнибок. В рамках кампанії було зібрано та передано понад 800 кг гуманітарної допомоги вихованцям спеціальної школи-інтернату для дітей із вадами зору міста Слов’янськ та дітям-інвалідам, якими опікується громадська організація «Асоціація дітей-інвалідів м. Слов’янська».

Слов’янськ – перше місто, яке зазнало найбільшого терору від сепаратистів на Донеччині. Саме в цьому місті розпочалися так звані бунти «апалченців» проти київської хунти, організовані російськими найманцями. Звідси рашистська чума поширювалася на прилеглі території, міста, села. Багато патріотів та проукраїнського населення виїхали до центральних та західних областей України. Але багато хто залишився тут, в тому числі й діти.sFNfzH-oBX0

Під час окупації Слов’янська російськими терористами, ситуація із забезпеченням продуктами харчування та речами першої необхідности населення була близькою до гуманітарної катастрофи. Особливо різко це відчули на собі вихованці дитячих будинків-інтернатів, яких у місті декілька. Після звільнення українськими військовими Слов’янська, ситуація дещо покращилась, проте будинки-інтернати все ще мали значні проблеми із забезпеченням. Вирішувати їх певною мірою допомагали волонтери та бійці добровольчих батальйонів, що базувалися в Слов’янську.

vG7cPOL6gyQБлагодійна кампанія «Діти Львова – дітям Слов’янська» розпочалась ще у вересні. За цей період активісти ВГО «Сокіл» звернулися до учнів ряду навчальних закладів Львова, закликаючи їх допомогти своїм ровесникам із сиротинців та шкіл-інтернатів, що знаходяться на вже звільнених від московських окупантів територіях.

«У благодійній кампанії взяли участь декілька навчальних закладів міста Львова: 5-та, 40-ва, 63-тя, 70-та та 73-тя школа. Учні цих навчальних закладів, їхні батьки, вчителі та керівництво віднеслися з великою відповідальністю до заклику наших сокільців допомогти дітям, які проживають на звільнених від окупантів територіях Донеччини. Молодь охоче долучалася до акції й допомагала чим могла. Серед найбільш необхідних речей, які збирали націоналісти, були теплі речі (одяг, куртки, взуття), іграшки, побутова хімія, засоби особистої гігієни тощо. Ми щиро віримо, що наша маленька допомога стане вихованцям дитячих будинків та дітям-інвалідам у нагоді й допоможе пережити ці нелегкі часи. А дорослі й здорові люди звернуть свою увагу на глобальніші проблеми та не будуть витрачати дорогоцінний час на заклики до роз’єднання країни», – зазначила координатор благодійної акції, свободівка Юля Тягнибок.

Y_Q89BlI3-0«Висловлюємо подяку всій свідомій галицькій молоді, що зробила свій внесок у допомогу молодим українцям, які постраждали від російської окупації на Сході. Ми в черговий раз, попри штампи кремлівської пропаганди про злих львівських бандерівців, демонструємо єдність та солідарність з братами-українцями, що живуть на Донбасі. Також дякуємо бійцям батальйону особливого призначення «Січ», які, перебуваючи в Слов’янську, підняли дану проблему та не дали опинитися їй поза увагою, а також допомогли доставити гуманітарну допомогу безпосередньо до відповідних закладів.

Наша благодійна кампанія триває і виходить вже за межі Львова. Нещодавно розпочався збір гуманітарної допомоги для дітей-біженців та дітей-сиріт Донбасу у інших містах Галичини», – зазначив керівник Львівського міського осередку ВГО «Сокіл» Богдан Василькевич.

 Прес-служба ВГО «Сокіл»

Приєднуйся!