Миколаївські сокільці надали допомогу побратимам, що воюють на Донбасі

jnB9LN8orxk11 листопада 2014 року активісти Миколаївського осередку ВГО “Сокіл” передали необхідне спорядження побратимам, що у складі батальйону “Січ” боронять на східних теренах держави решту України від російських окупантів.

Миколаївські сокільці продовжують збирати кошти для допомоги українським військовим. Цього разу завдяки небайдужим мешканцям міста націоналісти змогли закупити теплі речі та спорядження для миколаївських побратимів, що воюють на сході у складі батальйону “Січ”.

Так, 11 листопада очільник Миколаївського обласного осередку ВГО “Сокіл” Володимир Губський закупив та передав побратимам термошкарпетки, підсумки для ріжків, гранат, аптечок та магазинів, а також необхідні ліки: протизастудні препарати, жарознижувальні, перев’язочні матеріяли, тощо.

Друг Володимир вкотре наголосив, що забезпечення нашого війська є пріоритетним напрямком роботи осередку. “Сьогодні ми зобов’язані допомагати нашим побратимам, які відвойовують та боронять мир на теренах нашої з вами Батьківщини. Вони роблять усе можливе та неможливе, аби стримати навалу московських окупантів і не допустити захоплення нових територій. А всі ті українці, що знаходяться в тилу, мають докласти максимальних зусиль для забезпечення нашого вояцтва усім необхідним”, – зазначив націоналіст.

Миколаївський осередок ВГО «Сокіл» продовжує кампанію зі збору коштів, спорядження та теплих речей для наших героїв, які боронять спокій українців.

Долучитися може кожен охочий за адресою: Чигрина, 29-В, оф. 601.

Прес-служба Миколаївського осередку ВГО “Сокіл”

Приєднуйся!