Львівські сокільці привітали зі святом Миколая вихованців Слов’янської школи-інтернату для дітей із вадами зору

Невпинно наближаються традиційні українські зимові свята, незважаючи на скрутну ситуацію в країні. Війна війною, але дітлахи чекають цих свят найбільше. Та, на жаль, є категорія дітей, які не знають, що таке традиційне українське свято у колі своєї родини. Саме таких діточок із Слов’янської школи-інтернату для дітей із вадами зору привітали зі святом Миколая активісти Львівського осередку Всеукраїнської громадської організації «Сокіл». Усі подарунки – солодощі, фрукти, іграшки, забавки, комплекти постільної білизни тощо, були зібрані в рамках кампанії «Подаруй дитині свято» і доставлені до інтернату свободівцем Андрієм Тягнибоком та бійцями батальйону особливого призначення «Січ».

IMG_5437Близько місяця тривала кампанія, під час якої активісти Львівського осередку ВГО «Сокіл», за підтримки ряду засобів масової інформації та низки закладів збирали невеликими партіями подарунки на схід. Це вже не вперше сокільці допомагають дітям-сиротам та дітям-інвалідам із Слов’янська. Восени діти отримали велику партію теплого одягу та іграшок, які були зібрані завдяки низці навчальних закладів Львова в рамках кампанії «Діти Львова – дітям Слов’янська».

Під час відвідин школи-інтернату, вихованці порадували гостей святковою виставою та невеликим концертом. Розповіли про свій побут, про досягнення, потреби. Зробили екскурсію до шкільної міні-друкарні, де діти власноруч виготовляють зошити та роздатковий матеріал шрифтом Брайля, а також унікальний, єдиний у регіоні консультпункт «Лучик», у якому професійну допомогу отримують діти з вадами зору від народження і до 6-ти років.

«Це не перша і не остання наша допомога дітям-сиротам Донеччини. Ми будемо продовжувати нашу співпрацю, адже людяність, добро та милосердя ще нікого не позбавило життя, на відміну від окупантів та сепаратистів, що нищили і нищать мирне українське населення. Нехай наша співпраця та єдність покаже, що Українці – одна нація, і не важливо чи ти народився на Заході, чи на Сході. Наша сила – в єдності та взаємодопомозі. А ми своїх не кидаємо із проблемами на самоті», – зазначила координатор кампанії Юля Тягнибок.

IMG_5447

Керівництво ВГО «Сокіл» висловлює подяку за допомогу: Юлії Тягнибок, Андрієві Тягнибоку, бійцям батальйону ОП «Січ», радіо «Галичина» та «Львівська хвиля», мережі ресторанів «Goodfoodhouse», «King Cross», «Кінопалац», «Elite Club» та хімчистці «Perfetto».

Приєднуйся!