Керівник Львівського "Соколу", боєць "Карпатської Січі" Богдан Федун провів для львівських школярів військово-патріотичне навчання

Боєць добровольчого підрозділу “Карпатська Січ”, голова Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організацї “Сокіл” Богдан Федун провів військово-патріотичні навчання для учнів середньої загальноосвітньої школи № 100. Вишкіл для юних львів’ян відбувся 16 квітня 2015 року.

“Ми провели теоретично-практичні навчання військової підготовки школярів. В основному розказали учням про український націоналізм, про доцільність проходження ідеологічних вишколів, яка зараз ситуація на сході країни, про громадську організацію “Сокіл” тощо. Також ми продемонстрували на практиці із чого складається аптечка бійця: які ліки до неї мають входити та як їх застосовувати. Розповіли й про те, яке має бути спорядження у бійця, чим він має бути забезпечений та що скільки важить. Після чого усіх охочих учнів ми запросили на вишкіл, який відбудеться упродовж 30 квітня – 4 травня 2015 року на горі Маківці”, – зазначив Богдан Федун.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Заступник голови Львівської обласної організації ВО “Свобода” з молодіжних питань Андрій Пшик наголосив, що сьогодні в Україні проведення військово-патріотичних вишколів і навчань для молоді має бути одним із пріоритетних, адже саме молоді українці мають стати достойними захисниками своєї держави.

Приєднуйся!