Полтавські сокільці провели підготовчий вишкіл

18 квітня 2015 року неподалік села Нижні Млини Полтавського району активісти полтавського районного осередку ВГО “Сокіл” провели вишкіл. Даний захід став підготовчим етапом молоді до Всеукраїнського патріотично-вишкільного таборування “Холодний Яр”.

Дощ і ранкова прохолода не змогли зупинити молодих патріотів на шляху до поставленої мети. Часом у лісових масивах активісти, рухаючись до місця таборування, зустрічали чималу кількість відпочивальників. Шкода, що люди лишали по собі, нехтуючи моральними, екологічними принципами, сміття і непотріб.

 Діставшись на місце, сокільці почали оформлювати табір і готуватися до занять. Націоналістів чекали гутірки з впоряду, рукопашного бою та інструктаж для майбутнього вишколу в Холодному Яру. Після виконання всіх запланованих пунктів, сокільці куштували смачний обід, власноруч приготований на багатті.

 «Патріотичні вишколи є невід’ємною частиною діяльности патріотичних молодіжних організацій. Ми маємо бути загартованими й готовими до оборони своєї землі. Працюємо фізично над собою, удосконалюємося ідеологічно. Попереду чекає борня за українську державу й маємо право лише на перемогу, адже для нас тримає небо ціла Небесна гвардія», – наголосив голова Полтавського обласного осередку ВГО «Сокіл» Георгій Сьомін.

Приєднуйся!