ВГО "Сокіл" вітає Справжнього Шевченка із Днем народження!

Ужгород, Запоріжжя, Миколаїв, Черкаси, Полтава, Київ, Суми, Одеса, Кіровоград, Житомир, Чернівці, Чернігів, Львів, Харків, Вінниця, Рівне – обласні осередки Всеукраїнської громадської організації “Сокіл” приєднались до зйомок загальноукраїнського відео на вірш Тараса Григоровича Шевченка, “Холодний Яр”.  полтава 2Також набирає обертів раптівка #ShevchenkoPoetryChallenge, яку розпочав черкаський “Сокіл”. На сьогодні вже близько 30 осередків громадської організації “Сокіл” із Ужгороду, Запоріжжя, Миколаєва, Черкас, Полтави, Києва, Сум, Одеси, Кіровограду, Житомиру, Чернівців, Чернігова, Львову, Харкова, Вінниці, Рівного, Сокалю, Кам’янця-Подыльського, Слов’янська, Умані, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Херсону, Нікополя, Нових Санжарів та багатьох інших взяли участь в акції. Також до раптівки вже долучаються політики, зокрема Олег Тягнибок, Богдан Бенюк, громадські діячі, письменники та навіть цілі школи (наприклад у Вінниці)!

DOxH4HvniJE

черкаси2xthШевченко по праву є пророчим і зараз це не звучить банально. Його вірші є свіжими та актуальними у всі часи. Тарас Григорович завжди називав речі своїми іменами: ляхів, жидів, москалів – ворогами, хохлів, гречкосіїв – рабами, попів – брехунами, царів – узурпаторами, кохання, родину – духовним здобутком та щастям людини. Своїм відео та раптівкою#ShevchenkoPoetryChallenge ми хотіли показати багатогранність творчості та філософії Тараса Шевченка. Ми прагнемо довести українцям, що Кобзар – це їх біблія, джерело життєвих порад та високохудожній артефакт української нації.

Слава Тарасу Григоровичу Шевченку!
Допомогти націоналістам батальйону особливого призначення «Січ» та Окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ»: карта Приватбанку 5211 5374 3229 4358 (Цибульський Андрій)
Приєднуйся!