Націоналісти в Одесі провели вишкіл з військової медицини

18 липня 2015 року в Одесі активісти місцевих організацій «Сокіл» та Об’єднання українок «Яворина» провели захід, спрямований на отримання основних знань та навиків з військової медицини. Вишкіл складався з двох блоків – теоретичного та практичного.

 Заняття для бажаючих проводила військовий медик спецназу із передової. Присутні отримали навики надання першої допомоги при травмах голови, вогнепальних та ножових пораненнях, основи психологічної підготовки бійця та жертви. «Родзинкою» заходу стала практична частина вишколу: перед учасниками вишколу постало завдання під час імітації ведення бойових дій надати першу допомогу потерпілому та винести його з місця бою.

DSCN6049

DSCN6012

DSCN6034

DSCN6058 «Подібного роду вишколи є невід’ємною частиною діяльности націоналістичних молодіжних організацій, – зазначив очільник Одеського міського осередку ВГО «Сокіл» Георгій. – З огляду на те, що у нашій країні зараз триває війна, ми повинні бути готовими до всього».

 «Сьогодні на Східному фронті перебувають сотні молодих дівчат. Більшість з них є медиками і саме в такий спосіб вони допомагають нашим чоловікам боронити українську землю від ворога. Саме на отримання подібних знань та навичок з медицини був спрямований наш сьогоднішній вишкіл, адже ми повинні бути готовими до всього», – наголосила голова місцевого осередку Об’єднання українок «Яворина» Ярослава Вітко.

Приєднуйся!