На Сокальщині відбулися військові навчання для сокільців

13-14 грудня на Сокальщині відбулися чергові військові навчання молодих націоналістів, який провели активісти Вчеукраїнської громадської організації “Сокіл”, за підтримки всеукраінського обєднання “Свобода”. Як повідомив голова Львівськоі обласноі ГО “Сокіл” Богдан Федун, -“головна мета військового вишколу – навчити юнаків та дівчат основ володіння зброєю, елементами ведення бою та самозахисту. Окрім військової справи, учасники тренування мали змогу дізнатися , як надавати домедичну допомогу в польових умовах, використовуючи різноманітні сучасні засоби”.xaHa8RlAqrE
Охочих навчитися основ досить важливої на сьогодні справи було чимало. Цього разу на вишкіл прийшло значно більше учасників, аніж попереднього разу.
Хорошими вчителями для молодих націоналістів стали хлопці, які як ніхто усвідомлюють важливість таких навчань, адже нещодавно повернулися з фронту.
Особливістю цього навчання було те, що духовний вишкіл проводив отець Василь Партика, який подякував хлопцям і дівчатам за активність, великий патріотизм та готовність захищати рідну землю. Отець Василь наголосив на тому , що лиш з Богом у серці ми переможемо всіх ворогів.

5QsswvlMHIw
На тренуваннях також були присутні представники Сокальського військомату.
“На жаль, актуальність таких занять не зникає, бо ж ніхто не знає, як розвиватимуться події в нашій країні далі. Тому вишколи проводитимуться і надалі, аби бути готовими завжди стати на захист рідної землі”, – підсумував Богдан Федун.

vnKcIbYW6JA

Приєднуйся!