СОКІЛЬЦІ – ЗА ЧИСТУ УКРАЇНУ

Сокільці Волинського осередку ВГО “Сокіл” продовжуть займатись благоустроєм області.

5 квітня активісти Ковельського районного осередку вкотре очистили територію соснової посадки у місті Ковель, зокрема стежину здоров’я, де багато ковельських спортсменів та любителів здорового способу життя займаються спортом.

А вже 6 квітня, луцькі сокільці та небайдужі лучани продовжили прибирати у парку, що знаходиться на вулиці Потебні. Як ми й повідомляли раніше, нас непокоїть стан парку, який за горами пластику, пляшок з-під алкоголю та інших відходів поволі перетворюється у суцільне сміттєзвалище. Лякає і те, що у місці, де часто проводять свій вільний час діти, можна з легкістю натрапити на використані шприци, що є носіями найнебезпечніших хвороб 21-го століття: СНІДу та гепатиту.

Після прибирання усі учасники еко-акції вшанували пам’ять українських, польських та білоруських полонянок, закатованих комуно-московськими катами, а опісля смакували надзвичайним кулішом у виконанні пана Миколи.

Ми дякуємо усім учасникам прибирання за чудовий день та небайдужість і вкотре хочемо нагадати: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Приєднуйся!