Публікуйте правду. Продовження справи #Дубенко #Агроном

Сьогодні відбулось чергове судове засідання, розглядали позов, що на цей раз подали самі Сергій та Ігор.

Цього разу позивались до влади, аби встановити порушення особистого немайнового права обвинувачуваних. Адвокат наголосила, що розповсюдження в ЗМІ інформації про вину наших побратимів є правопорушенням і формує у суспіьстві думку щодо їх винуватості у злочині, який забрав життя людей,  ще до постановення вироку судом у цій справі.

Позов було адресовано Президенту України Петру Порошенку, Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, народному депутату Антону Геращенко та раднику Міністра внутрішніх справ Зоряну Шкіряку.

Печерським райсудом відмовлено у прийнятті позову про порушення презумпції невинуватості до розгляду, зазначивши, що це повинно вирішуватись у кримінальному провадженні. Апеляційний суд скасував ухвалу Печерського суду з мотивів того, що презумпція невинуватості є гарантованим Конституцією особистим немайновим правом кожної особи і підлягає захисту у порядку цивільного судочинства нарівні з іншими особистими немайновими правами. Справу скеровано для розгляду до Печерського районного суду.

Слідкуйте за продовженням ситуації!

Підтримай побратима!

Приєднуйся!