НАЦІОНАЛІСТИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ДРУГОГО ТРАВНЯ

2 травня 2019 року – п’ята річниця нападу проросійських терористів на проукраїнський мітинг.
Представники ВГО «Сокіл» м.Одеса та ВО «Свобода» долучились до вшанування пам’яті загиблих того дня від кулевих поранень героїв української Одеси Андрія Бірюкова та десятника Правого Сектора Ігоря Іванова.

Мітинг відбувся на місці загибелі героїв – на розі Дерибасівської та Преображенської вулиць.

Цей день став вирішальним у кількамісячному протистоянні учасників одеського Майдану з антидержавним та виразно промосковським «антимайданом».

Беззаперечним залишається факт: 2 травня вирішувалося, чи вистоїть Одеса після багаторічної пропаганди ідей «рускава міра», зради посадових осіб у керівництві правоохоронних органів та владних кабінетах. Одесити-патріоти дали гідну відсіч кремлівським окупантам, врятували місто і не допустили перетворення Одеси на «народну республіку». Якби орду «колорадів» 2 травня не зупинили, то Одеса б поринула в жахливі реалії низки районів Донецької та Луганської областей. Після того, що там нині відбувається, жодних сумнівів щодо правильности дій українських патріотів не повинно бути.

2 травня мало б стати загальноміським днем перемоги над кремлівськими терористичними угрупованнями, днем очищення від кремлівської зарази. Як би там нині не було, цей день – гідна сторінка в історії міста. Гідна мужністю і хоробрістю одеситів, які дали відсіч агресору.

Слава Героям!

Приєднуйся!