ЗЕЛЕНІ СХИЛИ ПРОТАСОВОГО ЯРУ ПІД ЗАГРОЗОЮ ТОТАЛЬНОЇ ЗАБУДОВИ

Нещодавно з’явився сайт продажу квартир в житловому комплексі «Tourbillon». Забудовник планує звести три 32-поверхові величезні свічки з комерційними приміщеннями, торгівельним центром, ресторанами та розважальними закладами. І все це на зелених схилах Протасового Яру. Під суцільну вирубку планують пустити близько 3 гектарів дерев і зелених насаджень.

Історія боротьби розпочалася в серпні 2018 року, коли забудовник огородив парканом зелені схили і почав вирубку з тітушками, бійками і стрільбою. Варварство забудовника отримало широкий розголос у медіа. Тоді ж, кияни, місцеві мешканці, активісти за підтримки націоналістів «свободівців» і «сокільців» зупинили знищення дерев, врятували зелені схили і знесли паркан.

Здавалося, що громадськість дала чіткий посил забудовнику: будівництво на цьому місці недопустиме. На жаль, плани забудовника не змінились. Всю зиму негідники розробляли проект забудови черговими монстрами і цією весною почали продаж квартир. Нашим обов’язком є продовження боротьби і відстояння зеленої зони. Наша боротьба з будівельною мафією триває.

Даний комплекс хочуть побудувати біля Національного інституту сердцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова та Національного інституту фтизіатрії і пульмонології імені Ф. Г. Яновського НАМН України, забезпечити спокій та існування зеленої зони біля цих закладів надважливо.
Як хворі серцевими і легеневими хворобами можуть лікуватися біля масштабного будівельного об’єкту?

В цей вівторок, 16 квітня, відбудеться засідання «Земельної» комісії Київради, де буде ініційовано розгляд цієї проблеми.
‼️Закликаємо громадськість згуртуватись, прийти о 10 ранку в Київраду і врятувати зелені схили‼️

Приєднуйся!