Біля Мотриного монастиря освятили зброю

14 квітня – другий день вшанування пам’яті Героїв Холодного Яру, сокільці розпочали із покладання квітів на могилу головного отамана Холодного Яру Василя Чучупака та братську могилу холодноярівців. У центрі Мельників активісти поклали квіти до пам’ятників героям-холодноярцям, Юрієві Горлісу-Горському та родині Чучупаків.

Опісля сокільці направилися до Мотриного монастиря, де вшанували пам’ять сотника Івана Компанійця. Зокрема, головною подією дня стало освячення зброї священником ПЦУ.

Наступною зупинкою було Холодноярське плато, де відбулося урочисте відкриття меморіального знака на пам’ять про загиблих героїв 93-ї ОМБр “Холодний Яр”.

Чудовим завершенням дня стала культурно-музична програма на хуторі Буда, під час якої Роман Коваль представив книгу “Скажи батькам, що був чесний” та народний артист України Тарас Компаніченко заспівав пісні періоду Української революції 1917-1921 рр. Також дослідником Коліївщини Євгеном Букетом була проведена гутірка про Холодний Яр, Максима Залізняка та Семена Неживого.

Приєднуйся!