ЧОРНІ СТОРІНКИ РЕВОЛЮЦІЇ НАГАДУЮТЬ ПРО ПОЛІТВ’ЯЗНІВ

А мені сьогодні пригадується 31 серпня 2015 року. Ми йшли з Сергієм Крайняком (Агрономом) по Інститутській. Він розповідав про ті криваві події 18-20 лютого 2014-го. Показував, де була їх крайня барикада. Звідки обстрілювали. Як вони заприсягнулись – краще померти, але гідно стояти до останнього. З неприкритим болем показував, де падали вражені кулями снайперів побратими. А в наступну мить ми лежали обличчям в асфальт, з заламаними за спиною руками… Ігоря Гуменюка (Дубенка) затримали в той же день, годиною пізніше.

Це був їх крайній день на волі. Два молодих хлопці, активні учасники Революції Гідності, вони пройшли загартування вогнем Майдану. І побратими залишились вірними Ідеї, Нації, Україні!

Такі, – молоді та завзяті, – дуже небезпечні для влади. Більше того, таких влада панічно боїться. І намагається знищити . От і молодих Героїв за першої ж нагоди, під надуманими приводами кинули за грати. Вже три з половиною роки хлопці в неволі. Та вони Гідні, навіть в нелюдських умовах СІЗО. І Незламні, бо загартовані вогнем Майдану!!!
Сокілець,волонтер,політв’язень- Ігор Сосна
______________________
Рахунок допомоги захисникам Конституції – “Приватбанк” 4149499106226077

Приєднуйся!