Православна Церква України отримала Томос

Це означає, що віднині православні всієї нашої держави офіційно визнані українськими вірянами, а не прихожанами російської філії московського патріархату !

Сотні років тому москалі окупували не тільки нашу землю, а й нашу душу, узурпувавши верховну церковну владу на Русі, яка віддавна знаходилась у Києві. Відтоді російський змій під священним ім’ям православної церкви ліз у душу українців із самого серця Києва – Лаври.

Змія було викрито і скоро він буде задушений! На жаль, деякі політики, зокрема, нинішній президент Порошенко, зробили на тому виборчий піар. Хоча, коли почалася ця боротьба з російським православним кліром, нікого з них ще не було на світі. Та й у новітній історії ані Порошенко, ані його поплічники палець о палець не вдарили, аби звільнити душі православних українців від російської церковної пропаганди на відміну від націоналістів та патріарха Філарета. 

Але вибори пройдуть, зміниться влада, про Порошенка та його поплічників забудуть. А от день отримання Томоса назавжди залишиться в історії нашої Держави та Церкви.

Вітаємо всіх з вагомим кроком у звільненні України від окупаційного русского міра!

_____________________________

ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО НАШИХ МЕРЕЖ

https://www.instagram.com/sokil.mkyiv/

https://facebook.com/sokil.kyiv.org/

http://vgo-sokil.org.ua/

https://t.me/Sokil_Kyiv

_____________________________

Приєднуйся!