БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ «СОКІЛ» ВИМАГАЄ СКАСУВАТИ РІШЕННЯ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА ПРОЇЗД

Активісти Білоцерківського міського осередку ВГО “Сокіл” вимагають скасувати рішення виконкому БМР від 15.01.2019 “Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування”. Відповідний проект рішення зареєстрований депутатами БМР від ВО «Свобода».

26 січня 2019 року активісти звернулися до депутата Київської обласної ради від ВО «Свобода» Сергія Яременка щодо ряду порушень водіями маршрутних транспортних засобів маршрутів №17 та №25. Зокрема йдеться про: неналежний технічний стан рухомого складу, хамське відношення до пасажирів, ігнорування права громадян користуватися гарантованими державою пільгами і таке інше. Близько 40 білоцерківців, що постійно користуються цим маршрутом, своїми підписами підтримали дані звернення.

31 січня 2019 року о 10:00 відбудеться чергова сесія Білоцерківської міської ради, на якій депутати-націоналісти ініціюють скасування цього необґрунтованого рішення виконкому. Закликаємо білоцерківців прийти на сесію міськради та продемонструвати депутатам підтримку рішення про скасування.

 

Приєднуйся!