Запорізький "Сокіл" доставив на передову бійцям "Карпатської Січі" кавуни та книги

 

23 серпня 2015 року Запорізький осередок ВГО “Сокіл” спільно з Бердянською районною та Веселівською районною організаціями ВО “Свобода” зібрали та доставили бійцям “Карпатської Січі” гуманітарну допомогу. Націоналісти привезли своїм побратимам воду, їжу, мішки для спорудження захисних укріплень та книжки.

Українським захисникам привезли, зокрема, кавуни та домашню перепічку. Мережа супермаркетів “Сільпо” безкоштовно надала кількасот пустих мішків: заповнені піском, вони захищатимуть воїнів від ворожих куль та осколків.

C1QE8TQQKxU

RMMR4SQvol0

hXyY-HgLm9s

Серед книжок, які назбирали активісти громадської організації “Небо без кордонів” – “Кобзар” Тараса Шевченка, романи Василя Шкляра, збірник творів Остапа Вишні, книги Павла Загребельного, публіцистика про визвольний рух українців у ХХ сторіччі, декілька підручників з історії України та инші.

“Ми знову тут, на передовій, щоби підтримати наших побратимів у боротьбі з ворогом. Ми привезли необхідні речі, зокрема мішки для будівництва захисних укріплень. Російські терористи стали більш часто обстрілювати наші позиції, тому треба додаткові надійні укріплення. Ще ми привезли книжки й воду. На жаль, і досі забезпечення українських військ залежить від волонтерів. Нинішня влада більше турбується про свої інтереси, про те, як виграти вибори. Мільйони гривень буде витрачено на політичну рекламу та піар політиків. Краще б на ці гроші закупили для українських захисників обмундирування чи сучасну військову техніку. Але як би не було складно волонтерському руху, ми не перестанемо підтримувати нашу армію”, – підкреслила членкиня Запорізького осередку ВГО “Сокіл” Ярина Геращенко.

 

Приєднуйся!