Вишкіл молодих лідерів у Славську

1-2 березня 2008 року у смт. Славсько Львівської області відбувся навчальний семінар для молодих активних людей. У вишколі взяли участь представники 12 областей України, зокрема, з Києва, Львова, Волині, Закарпаття, Івано-Франківська, Запоріжжя, Рівного, Кіровограда, Дніпропетровська, Одеси, Тернополя та Чернігова.

Учасники семінару обговорили актуальні питання молодіжної політики в Україні та її особливості у кожній області. Крім того, обмінялися досвідом щодо створення та організації роботи припартійних молодіжних громадських організацій. Протягом двох днів молоді лідери прослухали лекції з психології, історії молодіжних організацій, впоряду, співпраці з засобами масової інформації та іншими громадськими організаціями.

Формування сильної, національно-свідомої особистості є надзвичайно важливим сьогодні, коли нам нав’язують чужу культуру та мову, руйнують національні традиції, змінюють історію. Патріотичне виховання молоді – це один із напрямків діяльності молодіжних громадських організацій при ВО “Свобода”, – зазначив Маркіян Лопачак, член Політради ВО “Свобода” з молодіжних питань.

Приєднуйся!