У Золотоноші на Черкащині відбувся Марш величі духу у вишиванках

24 червня 2012 року у Золотоноші на Черкащині міська організація ВО «Свобода» та обласні осередки ВМГО «Сокіл» та «Студентська Свобода» спільно із патріотичною громадою міста провели Марш величі духу у вишиванках. Націоналісти пройшли центральними вулицями козацького міста до пам’ятника Тарасові Шевченку у вишиванках, щоб проявити свою патріотичну позицію та закликати українців чинити спротив будь-яким спробам нинішньої влади утискати свої національні та соціальні права.
Близько півсотні учасників маршу несли банер «Наша Країна! Наші правила!», а також виголошували гасла «Очистимо владу – буде порядок!», «Україні – українське!», «Одна мова, одна нація, одна Батьківщина! Це Україна!», «Бунтуй! Кохай! Права не віддавай!», «Є мова – є нація!» та інші. Під час ходи золотонісці схвально відгукувалися про таку ініціативу місцевої патріотичної молоді, вітаючи її учасників.
Марш мав основне гасло «Ми у СВОїй, БОгом ДАній країні!» та мав на меті насамперед виголосити патріотичну позицію місцевої громади, а також привернути увагу золотонісців до українофобської антинародної політики, що її провадить нинішня влада, що дедалі потужніше утискає українські культуру, мову, традиції, церкву, а також соціальні та національні права українців.
Хода завершилася мітингом, що пройшов у форматі дружньої дискусії, де виступити міг кожен учасник дійства. Спілкуючись із золотоніською молоддю, виконувач обов’язків голови Черкаської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», голова Черкаського обласного осередку ВМГО «Сокіл» Юрій Ботнар наголосив: «Ми зібралися тут, біля підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку тому, що він чи не найкраще за останні триста років з українців дав означення того, що нині відбувається з нашою країною та нашим народом. Його означення та настанови актуальні й досі. Те, що описував і констатував Шевченко у свій час, те проти чого він закликав боротися – загрожує українцям і нині. Нинішня влада дедалі міцніше стискає простір волі навколо нашого народу, пригнічуючи нашу мову, нав’язуючи чужі цінності, нівелюючи саме поняття українськості, знищуючи Україну за національною та соціальною ознакою – духовно та економічно-політично. Скинути цей тягар ми можемо лише перемігше вже цього року нинішню владу. Саме ми із вами можемо за допомогою нашої зброї – виборчих бюлетенів, знищити всі ті злі сили, що засіли у владних кабінетах нашої країни!».

Приєднуйся!