У Дублянах відбувся фестиваль правильної – української – музики

30 вересня 2009 року в Дублянах відбувся рок-фестиваль “Ми йдемо за УПА”, присвячений 100-річчю від дня народження Степана Бандери та 67-й річниці утворення УПА. Організували фестиваль Дублянська міська організація ВО “Свобода” та МГО “Сокіл”, за підтримки Жовківської районної, Львівської обласної організацій ВО “Свобода” та соціально-патріотичного проекту “Ровесник Незалежності”.

Протягом майже шести годин перед поціновувачами якісної української музики виступали гурти “Визволитель”, “Симфонія вітру”, “Тарасова ніч”, “Vox Populi”, “Власне кажучи”, “Абу-Касимові капці” та “Дивні”. Виконавці представили патріотичні пісні і найвідоміші свої твори. Окрім виступу рок-гуртів, на відвідувачів фестивалю чекало ще багато цікавого. Зокрема між виступами музикантів кожен охочий міг взяти участь у вікторинах, присвячених УПА. Також перед молоддю виступив голова Львівської обласної організації МГО “Сокіл” Богдан Галайко та заступник голови Жовківської районної оргазації ВО “Свобода” Дмитро Малаховський. Промовці закликали молодь брати приклад з воїнів УПА, які ціною свого життя виборювали незалежність України.

Кульмінацією фестивалю став виступ відомого київського гурту “Тінь сонця”. Музиканти з Києва запалили серця всім відвідувачам фестивалю, які довго не відпускали гурт зі сцени та просили виконати ту чи іншу улюблену пісню. На завершення організатори запросили молодь приєднатись до традиційного маршу за визнання УПА, який “Свобода” щороку проводить у столиці України.

Рок-фестиваль в Дублянах став справжнім святом української патріотичної рок-музики. Саме така музика сьогодні потрібна молодим українцям – енергійна, життєствердна, така, що налаштовує на боротьбу за українську Україну. Організатори сподіваються, що рок-фестиваль стане традиційним.

Приєднуйся!