У Білій Церкві сокільці організували дозвілля для дітей

1 серпня 2015 року Білоцерківський осередок ВГО “Сокіл” за підтримки “Ярослав Вода” організував арт-майданчик, на якому тривали безкоштовні майстер-класи для дітей віком від 3-х до 12-ти років.
Під керівництвом волонтерів діти займалися квілингом (виготовлення композицій із скрученого паперу), навчалися петриківському розпису, танцювали і змагалися з віджимання та стрибків на скакалці. На завершення заходу переможців змагань було нагороджено подарунками. n7BolMMtZrs

hx0KCCA16rg

Серед учасників були діти військовослужбовців. Також під час заходу усі охочі залишали кошти на потреби родин бійців АТО.
“Першочергова мета цього дійства – забезпечити цікаве дозвілля для дітей. При цьому ми робили наголос на дітях із сімей вояків-учасників АТО. В процесі нашої волонтерської діяльності по збору та закупівлі допомоги дітям військовослужбовців, ми неодноразово чули, що, на щастя, їхні родини справляються з фінансовими негараздами. Але їм не вистачає саме уваги. Тому цей захід є, зокрема, продовженням нашої волонтерської роботи”, – розповів голова Білоцерківського осередку ВГО Сокіл” Олександр Яременко.

Приєднуйся!