«Сокіл» – найпотужніша організація молоді на Тернопіллі

За останні кілька років на теренах Тернопільської області стрімко розвивається та набирає потужності Молодіжна громадська організація «Сокіл». Вже сьогодні – це найпопулярніше формування молоді у нашому краї. І це не пусті слова. Адже «Сокіл» чи не єдина організація, яка послідовно відстоює права не тільки своїх членів, але і всієї української молоді.
Насамперед, хочу зазначити, що ми, на відміну від багатьох громадських організацій, не шукаємо джерел фінансування за кордоном, не виклянчуємо дотацій в офіційних структурах, – розповів голова ТО МГО «Сокіл» Ігор Бойчук. – Саме це дає нам змогу бути незалежними. І жоден сторонній чинник не може вплинути на нашу послідовну позицію щодо відстоювання та пропагування національних ідей. Ми не є штучним формування, адже кожна наша акція показує все більшу кількість прихильників.
В основі своєї діяльності «Сокіл» вбачає ідеологію українського націоналізму, а саме виховує в своїх членів любов до Батьківщини, шанування національних традицій та звичаїв, повагу до батьків, вивчення національної історії та змагання за те, щоб українці зайняли панівне становище в своїй державі і повноцінно впливали на політичне життя краю та розвиток України.
Члени організації кожного тижня зустрічаються на зборах. Тут вони планують свою діяльність, слухають лекції з історії, ідеології, обговорюють цікаві події тижня.
Обов’язковим елементом роботи «Соколу» є вишколи. Здебільшого вони відбуваються у місцях слави вояків Української Повстанської Армії. Оскільки ця місцевість схована глибоко у лісах, то тут молодь може одночасно засвоїти та проявити себе у багатьох напрямках – від теоретичних знань до елементів виживання у природі та елементів ведення тактичного бою. Цього року кращі із соколят за підсумками вишколів вже взяли участь у найбільшій тереновій грі України «Гурби-Антонівці».
Один з основних напрямків роботи – пропаганда здорового способу життя. Більшість членів активно займаються різними видами спорту. Одразу важко перечислити всі досягнення наших команд. Для прикладу, останніх два роки «Сокіл» перемагає в обласному Кубку Романа Шухевича. А ці змагання у себе включають одразу дев’ять видів спорту. Це ті види, якими займався наш славетний генерал УПА.
Так, “Сокіл” на Тернопіллі – одна з найпотужніших націоналістичних організацій, які мають довголітню історію та традиції. У лавах “Сокола” завжди раді бачити юнаків та дівчат, які хочуть здобути нові знання і вміння та реалізувати їх з користю.

Приєднуйся!