На Закарпатті послідовники Табачніка відраховують студентів – членів "Соколу" за участь в акціях проти Януковича

В Хустському університеті “Україна”, ректором якого є Дворнікова Надія Степанівна, оголошено про виключення з лав студентства 36 активістів Молодіжної громадської організації “Сокіл” (молодіжна структура ВО “Свобода”) за участь у акціях протесту проти зрадницької політики режиму Януковича, що відбулися в Києві.
Не є таємницею, що молоді “соколята” займають активну українську громадську позицію, беруть участь у відновленні сокільського руху на Закарпатті, відновленні українських національних традицій краю, ведуть широку просвітницьку роботу серед молоді. Закарпатська МГО “Сокіл” також неодноразово брала участь у відновленні історичної справедливості, а саме долучалася до пошуків останків Карпатських Січовиків, розстріляних окупантами на Верецькому перевалі у 1939р., та відновленню пам’ятників наших Героїв.

На 19-му році незалежності ті, хто вболівають за долю України, й надалі зазнають репресій зі сторони влади та освітянського керівництва. Молодим українцям забороняють обирати собі майбутнє, намагаються поставити на коліна, користуючись своїми посадами.
Закарпатська молодіжна громадська організація “Сокіл” заявляє, що не залишить без уваги подібні дії проти своїх активістів. У випадку продовження тиску на студентів чи їх виключення з вишів через активну громадську позицію, розпочнуться масові акції протесту від стінами тих навчальних закладів, керівництво яких займає свідому антиукраїнську позицію, порушує права громадян та студентів на кшталт свого очільника міністра освіти і науки українофоба Діми Табачніка.

Приєднуйся!