Соколята здійснили сходження на "зимовий" Тростян під час осіннього табору

4-6 листопада2011 р. у смт. Славське відбувався табір ЛО МГО “Сокіл”, участь у якому, крім львів’ян, взяли члени Організації з різних куточків області – Городка, Дрогобича, Самбора, Борислава, а також учасники з інших областей. До участі долучилися члени інших націоналістичних організацій.

Програма табору складалася з активних та дуже активних занять. Вранці – позбирати дрова, зготувати сніданок, зробити руханку (а в суботу руханка відбувалася майже годину – на свіжому карпатському повітрі, посеред осінніх гір соколята загартовували своє тіло фізично та готувалися до наступного, важчого випробування), підготуватися до шикування, згодом – послухати лекції, пройти практичний вишкіл з впоряду… І так протягом усього табору.
На другий день таборування найвитриваліші учасники табору здійснили сходження на Тростян (висота – понад 1200 м). Під час сходження соколята потрапили в зиму – на Тростяні вже лежав сніг, хоча ліси ще були забарвлені у теплі осінні кольори, а погода тішила м’якістю і приємним теплом.

Проте мандрівка не виснажила соколят: увечері соколята послухали лекцію про соціальний націоналізм, а потім взяли участь у дискусії. Також під час табору відбувалися лекції з табірництва та мандрівництва, під час яких таборовики отримали ази орієнтування у гірській місцевості та в населених пунктах.
Незважаючи на те, що табір відбувався лише протягом трьох днів, учасники отримали не тільки нові знання та вміння, а й краще познайомилися з побратимами з інших міст.

Приєднуйся!