Кам’янець-подільські "Студентська свобода" та "Сокіл" провели вишкіл з альпінізму «Студентська висота»

17 листопада 2013 р. у Кам’янці-Подільському відбувся вишкіл з гірської підготовки «Студентська висота».

Міжнародний день студента патріотична молодь з кам’янець-подільської «Студентської свободи» та “Соколу” вирішили відзначити в особливий спосіб – проведенням одноденного відпочинкового табору з елементами вишколу на берегах річки Смотрич. Висота скелі, на якій проводили заняття, становила 25-30 метрів.
Молоді націоналісти гартували своє тіло й дух, провели спуск у каньйоні та стрільби з пневматичної зброї, а увечері дискутували на теми здорового способу життя, активного відпочинку та поширення української Національної Ідеї. Гаслами вишколу були “На скелі немає місця алкоголю” та “Міцне тіло – сміливий дух!”.
«В наш час в своїй більшості українська молодь не уявляє відпочинок без алкоголю, й цим самим сприяє деградації Нації. І це є серйозною проблемою. Сьогодні, в День студента ми показали, молоді як слід проводити вільний час», – сказав Ігор Дубенко, член Кам’янець-Подільської «Студентської Свободи».
«Студентська свобода» звертається до кожного молодого українця з закликом: «Ти любиш свою країну та народ? Ти бажаєш самовдосконалюватися? Тоді долучайся до нас! Разом ми сила!»

Приєднуйся!