Інститут національної освіти ім. Мирослава Мисли

1637489[1]Інститут національної освіти ім. Мирослава Мисли – це просвітниький проект ВГО “Сокіл”, заснований на честь референта історичних досліджень, члена Проводу Організації, молодшого лейтенанта Збройних Сил України Мирослава Мисли (“Мисливця”).

Мета проекту – продовжити справу, полеглого на російсько-українській війні, Мирослава Мисли в просвітницькому напрямку. Друг Мисливець був зразковим бойовим командиром, інструктором, а також хорошим педагогом. Саме тому він з 2014 року керував в Організації референтурою, що працювала в просвітницькому напрямку.

Восени 2016 року заступником голови ВГО “Сокіл” Ярославом Люти було засновано на базі Київського осередку Організації Ідеологічну школу ім. Мирослава Мисли. 24 грудня на з’їзді Організації було прийнято рішення розгорнути цей проект в Інститут національної освіти з Всеукраїнським масштабом. До роботи проекту буде залучено лекторів та інструкторів з Організації та з-за її меж.

В перші тижні січня 2017 року Інститут національної освіти ім. Мирослава Мисли запустив свою роботу в містах Київ та Черкаси. На кінець січня заплановано розпочати роботу також у Львові.

Приєднуйся!