12 липня кияни вийдуть на протест проти підвищенню вартості проїзду

У цей червер, 12 липня, кияни під Київрадою (Хрещатик 36) будуть протестувати проти підвищення плати за проїзд у громадському транспорті. Обурення у киян викликало те, що мер Віталій Кличко прийняв ріщення з 15 липня вдвічі підняти ціни на проїзд у комунальному громадському транспорті.
Замість предметного вирішення проблем заборгованості та збитковості наземного та підземного комунального транспорту, влада вкотре підвищує ціни на проїзд, аби збагатити свої гаманці. Киянам пропонують взяти участь у черговій корупційній схемі, замість того, щоб встановити обґрунтовані тарифи та провести публічний незалежний аудит громадського транспорту.
Вкотре влада шукає вигоди, уникаючи оприлюднення реальних цифр. Натомість ми щороку платимо за проїзд все більше, коли наші гроші продовжують осідати в кишенях тих, кому це вигідно. Ми продовжуємо потурати маршрутним таксі, що становлять ледь не половину наземного громадського транспорту і не ведуть облік прибутків, ховаючись від податків. Нам пропонують погодитися на проїзні вартістю у 1300 гривень, що становить більше третини від мінімальної заробітної плати в Україні. Нам розповідають про штучний борг метрополітену, що становить 2 мільярди гривень, який створений мером Кличко задля збагачення своїх поплічників. Досить.

Якщо ви також не згодні з необґрунтованим підвищенням тарифів і не хочете платити за проїзд у громадському комунальному транспорті вдвічі більше, приходьте 12 липня до Київради та особисто висловіть свою думку.

Приєднуйся!