СОКІЛЬЦІ – ЗА ЧИСТУ УКРАЇНУ

Луцькі активісти Волинського осередку ВГО “Сокіл” розпочали серію еко-акцій, спрямованих на очищення парку на вулиці Потебні.

Волинський осередок ВГО “Сокіл” дуже непокоїться станом парку, який насправді є суцільним сміттєзвалищем. З настанням весни ми змушені спостерігати сумну картину – щойно позеленіла трава встелена горами сміття. «Дбайливі» лучани не соромляться покидати після відпочинку пластикові тарілки, пакети, пляшки з-під алкоголю та інші відходи. Більше того, смітять і знущаються навіть над символічною могилою пам’яті українських, польських та білоруських полонянок, закатованих комуно-московськими катами.

Саме тому ми закликаємо небайдужих лучан слідкувати за нашими анонсами та долучатись до прибирання! Лише разом ми зробимо місто кращим!

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

Хотілось б додати ще декілька слів. Сміття – це не проблема. Ми переконані, що з допомогою свідомих мешканців міста очистити парк цілком реально. Питання в іншому – як зберегти його в чистоті і порядку?

Дуже часто можна почути нарікання і звинувачення влади та політиків в усіх людських бідах. Фрази “нам так погано живеться”, “до Європи ще рости й рости” і т.д. знайомі кожному. Та важливо зрозуміти головне – держава розпочинається із кожного з НАС. Саме МИ, українці, будуємо ВЛАСНЕ майбутнє і країну, в якій живемо. І аби жити гідно, НАМ потрібно змінюватись. Не чекати змін від когось, а розпочинати з СЕБЕ. Лише в такому випадку ми в змозі побудувати сильну, вільну і незалежну Україну. Тому наступного разу не викидаючи сміття в урну й не прибираючи після себе, задумайтесь, а чи ТАКЕ майбутнє ВИ для СЕБЕ бажаєте?

Приєднуйся!