ЗУСТРІЧ З РУСЛАНОМ КОШУЛИНСЬКИМ. КИЇВ

Сьогодні, 18 березня 2019 року, єдиний кандидат на посаду Президента України від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський відвідав прихильників із Солом’янського району.


Українські націоналісти об’єднались у розумінні того, що необхідно висунути спільного кандидата, для досягнення набагато більшого кумулятивного ефеку. Ми обираємо одну людину на президентських виборах та спільно йдемо на парламентську кампанію для того, щоб мати якісну підтримку свого майбутнього очільника держави. Інакшого варіанту не бачимо, – пояснив Руслан Кошулинський.

Також кандидат у Президенти України від націоналістичних сил зазначив, що його бачення перемоги у війні – це справедливий мир для українців.
– Для того, аби перемогти окупанта, у нашій країні потрібно створити справедливий мир. Якщо його не буде – знову почнеться війна. Наш ворог – надзвичайно потужний. Росія має ядерну зброю, до цієї війни вона готувалась і до сьогодні продовжує вкладати кошти в збройні сили на противагу Україні.

Наприклад, бюджет ЗСУ – 3 мільярди доларів США, бюджет збройних сил Московії становить понад 70 мільярд доларів, а у США – 719 мільярдів. Враховуючи це, казати, що ми легко переможемо агресора – просто лукавство. Сьогодні ми маємо повністю переоснащувати Збройні Сили України. Якщо немає сучасної зброї, то буде гинути все більше військовослужбовців, – наголосив Руслан Кошулинський. Націоналістичний кандидат підмітив, що не можливо перемагати, розвиваючи тільки якусь одну галузь.

– Ми не можемо отримати перемогу, якщо будемо працювати лише у якійсь одній сфері – військовій, дипломатичній, економічній чи ідеологічній. Потрібно об’єднувати усі зусилля, тоді все буде під силу, – додав Кошулинський.

– Вибори – це не гра. Це – надзвичайно важливий процес, це те – якою буде наша країна впродовж наступних п’яти років. Я прошу та закликаю усю молодь надзвичайно прагматично підійти до виборів. Так само як студент розробляє покроковий план написання дипломної, так і у кожного кандидата повинен бути написаним чіткий план своєї діяльності чи законопроекти – тобто все те, що показуватиме як саме він втілюватиме свої передвиборчі обіцянки. Ба більше, кандидати у президенти не можуть гарантувати зниження тарифів і ріст зарплат, оскільки це не входить у обов’язки Головнокомандувача. Те, що українці сьогодні бачать на білбордах від більшості претендентів на пост Глави держави – гарненький такий популізм.

 

Приєднуйся!