Закарпаття запрошує на вишкіл імені Михайла Колодзінського

18-19 травня “Сокіл” Закарпаття проводить вишкіл в Ужгородському районі, який залучить учнів старших класів та студентів віком від 16 років із Закарпатської та сусідніх областей.
Вишкіл буде проходити 2 дні і 2 ночі, протягом якого учасники ознайомляться з основами таборування, освоять декілька видів бойового мистецтва, що спрямовані на самозахист і ведення бою голіруч, дізнаються про головні правила ведення бою. Окрім фізичного виховання молодь пройде курс азів тактичної медицини в умовах війни від військових медиків, які ділитимуться знаннями та власним досвідом набутим в умовах російсько-української війни.
Ввечері, після освітньої програми, учасники будуть проводити вечірню ватру, разом з цікавими розповідачами, які висвітлять теми становлення націоналізму в Україні та проведуть спільну дискусію, із залученням всіх слухачів, а завершуватись ватри будуть українськими піснями під гітару та співи учасників.

Метою є провести вишкіл для молоді, що спрямований на національно-патріотичне виховання та формування національно-свідомих громадян України, створення позитивного образу захисника України.

Протягом двох днів табір має вишколити 40 учасників та надати їм знання по тактичній медицині, основам стратегії ведення бою та самообороні.

❗️Зголошення на вишкіл триває до 12 травня.
Посилання на зголошення:
https://forms.gle/ncAHNfkNNksNjTK36

Приєднуйся!