Детальніше про Захисників Конституції 

Ми досить часто робимо пости у підтримку побратимів, Захисників Конституції.
Хто вони?Звичайні злочинці чи герої?
Розсудіть самі!

Ось факти з їхнього життя:
▪️Ігор Гуменюк (Дубенко)
Закінчив школу на відмінно;
Ще навчаючись в Університеті за спеціальністю “Менеджер з туризму”, отримав пропозиції про роботу за кордоном від знаних у світі туристичних компаній;
бажав приносити користь рідній країні.

▪️Сергій Крайняк (Агроном).
Син батьків-фермерів.
 він з дитинства знав ціну роботи на землі.
Після закінчення школи вступив до Аграрно-технічного університету.
Мріяв отримати диплом і працювати на рідній землі, продовжувати батьківську справу.
Захоплювався та цікавився сучасними технологіями вирощення екологічно чистої продукції.

Їх об’єднала любов до України та біль за долю рідної землі.

Коли побачили, як влада жорстоко розігнала студентів, їхніх однолітків, що бажали кращої долі для країни, то не задумуючись ні на мить поїхали на Майдан. Там потрапили в самий вир подій, та не відступили. Не відступили і тоді, коли поряд падали вражені кулями снайперів побратими. Вони вирішили стояти до кінця. До перемоги!

Після Майдану їх шляхи ненадовго розійшлись. Ігор добровольцем пішов у батальйон “Січ”, де після короткого навчання відправився з друзями по зброї на війну. Приймав участь у зачистці Слов’янська після того, як звідти втекли сеператисти. Потім – Піски. Побратими заходили і виходили, змінюючи на бойових позиціях побратимів. Ігор залишався. Бо не міг відпочивати, коли воювали інші.
Сергій тим часом мусів здавати іспити, захищати дипломну роботу. Та тільки отримавши диплом, зібрав що міг і волонтером поїхав на Схід. Там, у Пісках, доля звела побратимів знову. Сергій так і залишився на війні. Приїхавши волонтером, він взяв до рук автомат і залишився боронити Україну. Через деякий час їхні шляхи розійшлися, і зустрілись друзі 31 серпня 2015 року під стінами Верховної Ради. Тоді влада на вигіду ворогам намагалася внести поправки в Конституцію, за якими надавалася широка автономія окупованим територіям, віддавши владу терористам та амністію вбивцям і ворогам держави. Влада злякалась молодих друзів та їх побратимів, вчинила провокацію. Друзів безпідставно звинуватили у теракті. З того часу, вже більше 1 300 дібвони в СІЗО.

Автор тексту:
Сокілець,волонтер,політв’язень – Ігор Сосна

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
________________________
Рахунок допомоги захисникам Конституції – “Приватбанк” 4149499106226077
________________________

#ВГО_Сокіл #Сокіл #Захисники_Конституції #Дубенко #Агроном#Свободу_політвязням

Приєднуйся!