Як москалі заробляють гроші на українцях

У той час, коли Російська агресія мала мобілізувати український національний дух, ми продовжуємо поповнювати грошима ворожі гаманці російської еліти і прибічників Путіна. Попри уже згаслі тенденції не купувати російське і не спонсорувати і без того заможне життя агресора, кияни все одно потрапляють під шкідливу діяльність російського бізнесу, де поплічники Путіна заробляють на українцях шалені гроші. Як?
Аби не бути голослівними, загдаємо, що за чотири роки агресії торгівля з Росією досі не припинена. Російські торгові мережі “Carlo Pazolini”, “Gloria Jeans”, “Спортмастеp” досі заробляють кошти на території Української держави.
Також, мережі відомих ресторанів «Євразія» та «Якіторія», що належать російським олігархам, сприяють виведенню коштів українців до гаманця агресора.
Російські компанії почуваються в Україні цілком вільно, а деякі торгівельні центри через офшори належать поплічникам Путіна.
Так, торгівельний центр «Ocean Plaza» належить російському олігарху і другу Путіна, Аркадію Ротенюергу. Тут також варто згадати, що пан Аркадій перебуває в санкційних списках США і саме він був головним будівельником Кримського моста. Не складно зрозуміти, що в тому числі, будівництво мосту спонсорувалося українцями, витягнутим за допомогою прибутків від уже згаданого ТЦ «Ocean Plaza».
Бізнес недобросовісної олігархії має неодноразові підтвердження розкрадання національного бюджету, і сприяє збагаченню росіян за допомогою банків («Альфа-банк», «ВТБ банк»), що нищить українську економіку в умовах окупації Криму та агресії на Сході, поки влада закриває очі на злочинні дії прибічників Путіна.

Приєднуйся!