ЩИРО ВІТАЄМО УСІХ ПРИЧЕТНИХ!

“Сьогодні свято у людей, які зцементували Українську Націю. Це – Волонтери.
Трохи спогадів…

2013 рік. Чи то вересень чи то жовтень, вже перебував у державному розшуку за націоналістичну діяльність. Боротися в таких умовах допомагали побратими та посестри, зокрема Tамара Шевчук, яка познайомила з чарівним німецько-українським подружжям пані Любомирі та пана Гартмута Кеплера, зразкової української інтелігенції. Так ось ці чудові люди впродовж тривалого часу допомагали лікувати онкохворих українських дітей. Цікава бесіда з паном Гартмутом, професором (Лейпциг-Київ, напрям-опір матеріалів), стала для мене відкриттям і надмотиваційним поштовхом до боротьби за кращу долю України-Неньки. Світлі душі, вже літні Любомира і Гартмут наочно познайомили з ідейним світом Волонтерів.
Через кілька місяців битимуть дзвони Михайлівського Собору та козацькі тулумбаси на Майдані Незалежності… Холодні ночі… Барикади. Як же зігрівав чай від наших дівчат і жінок-волонтерів…

2014рік – АТО (Російсько-Українська війна), солодощі, одяг, їжа, спецприлади, ліки, запчастини до техніки…Та найголовніше-теплі листи, малюнки, такі відверті й щирі слова підтримки.

Це все Ви, Волонтери. Від Фонду «Повернись живим» та кухарських, медичних, інструкторських сотень до простих одноосібних Українців, що заледве не останнє віддавали за перемогу.

Бум волонтерського і добровольчого руху – це найяскравіший доказ, що Українська Нація – Є, а омріяній Державі – бути!
Надзвичайно приємно вітати сьогодні сотні сокільців і свободівців, які максимально включилися в забезпечення всім необхідним Новітньої війни за незалежність України.

Персонально вітаю Кропивницький осередок Соколу, як найефективніший в цій нелегкій роботі. Честь бути з Вами.
Зі святом побратими та посестри! Разом до перемоги!”
Ярослав Люти, керівник Північної округи ВГО Сокіл.

Приєднуйся!