ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ У СПРАВІ ЕКС-БЕРКУТІВЦЯ

Сьогодні у Дніпровському суді міста Києва відбулося чергове засідання у справі Хандрикіна, беркутівця, якого звинувачують у катуванні активістів Революції Гідності.

Сокільці вкотре відвідали засідання і вирішили детальніше розібратися у всьому.

ФІГУРАНТИ СПРАВИ
Прийшов час розставити всі крапки над “і” та розкласти все по поличках. Почнемо з адвоката беркутівця – Валєнтіна Рибіна. На своєму акаунті у ФБ він публікує огидні брехливі пости про ВГО “Сокіл”, в той же час, маючи такі картинки про “вєлікую пабєду” з колорадською стрічкою(скріншоти додаються). Після минулого засідання, нашому активісту почали надходити низькосортні приниження та погрози, стосовно висвітлення подій у суді.

Андрій Хандрикін, підсудний, колишній беркутівець, станом на 2017 рік працював у харківському управлінні національної поліції, перебуваючи у статусі обвинувачуваного. Колеги, з якими він вчиняв злочин, вже давно виїхали до РФ. Одним з постраждалих у його справі є наш, на той момент неповнолітній, сокілець Михайло Нискогуз.

СУТЬ СПРАВИ
Мова йде про епізод 20 січня 2014 року. Тоді на вулиці Грушевського було побито двоє активістів. Беркутівці роздягли, знущалися та били активістів, після чого доставили в райвідділок.

СЬОГОДНІШНЄ ЗАСІДАННЯ
На сьогоднішньому засіданні суд мав переглянути відео докази, але виникли технічні проблеми, через що прокурор з адвокатом влаштовували дебати. В результаті цього виникли сумніви щодо цілісності і достовірності цих матеріалів, які мали нести в собі доказові функції. У висновку, засідання у справі Хандрикіна було перенесено на 10 січня. Процес затягується. Майбутній анонс зможете знайти на нашій сторінці.

Справа набуває обертів, враховуючи всі вищезазначені чинники. Для нас вона є принциповою, бо боротьба з відвертою мерзотою, сепаратистами – одне з головних завдань ВГО “Сокіл”.
P. S. Звертаємося до шановних журналістів “Громадського”. Ця людина також знаходиться під слідством через події 2015 року, де він у Харківській області, разом зі своїми поплічниками з Беркуту, бив ваших працівників. Тож коли ваші камери долучаться до громадського розголосу? Чи це не є аргументом?
_______________________
ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО НАШИХ МЕРЕЖ
https://www.instagram.com/sokil.mkyiv/
https://facebook.com/sokil.kyiv.org/
https://t.me/Sokil_Kyiv
__________________________

Приєднуйся!