Увага! Власність Медвечука!

 

ЯК ДЛЯ НАС «СТВОРЮЮТЬ КРАЩУ РЕАЛЬНІСТЬ»
Після анексії Росією Криму та військового конфлікту на Донбасі, російські компанії змушені розпродавати свої активи в Україні. Так зробила, зокрема, російська держкомпанія «Роснефть», продавши активи маловідомому ізраїльському бізнесмену Ніссану Моісеєву.
«Роснефть» у 2016 році продала майже 150 заправок, в основному під брендом «ТНК»
КОМУ?
Заявку на покупку мережі АЗС «Роснєфті» в Україні подає маловідома швейцарська компанія «Glusco Energy S.A.». Glusco Energу, у свою чергу, є дочірньою структурою іншої швейцарської фірми Proton Energy Group, офіційним власником яких є вже згаданий Ніссан Моісеєв.
МЕДВЕЧУК же є другом Ніссана та разом з ним літає на власному літаку до РФії на єдиному прямому авіасполученні (пасажирські авіаперельоти до РФ заборонені) задля переговорів, щодо постачання України нафти та газу.

ЯКИМ ЧИНОМ МЕДВЕЧУК?
Паливо швейцарська компанія «Glusco» продавала компаніям Braunton Ltd (“Пеко трейд”), Arida Global Limited (“Келмер”). Тепер цікавіше:
Окрім Arida Global в опублікованому контракті на поставку вугілля, стороною договору є гонконгська компанія Cortex Sales Limited (юр.адреса якої збігається з Braunton Limited). От і учасниці схем поставок палива через компанії “Келмер” і “Пеко трейд”.
До того ж, Arida Global Limited (що контролюється Медведчуком) згадується в публікаціях, в якості постачальника вугілля з самопроголошених ДНР і ЛНР.
В той час, як відбувалося зниження імпорту газу та нафти з РФ, держструктури України сприяли у імпорті вище згаданим фірмам і безпосередньо Медвечуку, який разом з Шуфричем уже був причетний до газових махінацій з фірмою «Нафтогазовидобування».

Що можуть зробити українці? БОЙКОТУВАТИ І ЗАКРИТИ ворожий бізнес на крові Медведчука!

Приєднуйся!