Тернопільський вертеп мандрує сходом України

#Сокіл_Тернопіль дарує відчуття свята, рідного дому та дружнього плеча тим, хто потребує цього найбільше. Активісти вже встигли Заколядували та привітали з різдвяними святами бійців 44 ОАБр та ПОП “Тернопіль” на місцях несення служби в Луганській області. Зокрема, націоналісти мали змогу поспілкуватись з колишнім очільником осередку другом “Скальдом”, котрий боронить українську землю від окупанта.

Вертеп Тернопільського осередку ВГО “Сокіл” відвідав Покровськ, а саме ЗОШ №3 та педагогічний ліцей. Для студеїв сокільці встигли не лише показати традиційні українські забави, а й провести презентацію діяльності нашої організації. А у Львівському мобільному шпиталі №66, який базується в цьому місті, молоді націоналісти мали змогу заспівати колядки спільно з військовослужбовцями. Зокрема, активісти відвідали восьму окрему автомобільну санітарну роту.

Тернополяни привітали ветерана російсько-української війни, побратима “Дембеля” з днем ангела, принісши частинку рідного краю на Луганщину(тут зараз “Дембель” розбудовує фермерське господарство).

Приєднуйся!