СОКІЛЬЦІ ПРОТИ НАРКОТИКІВ

9 лютого активісти #Сокіл_Миколаїв виявили продаж наркотичних засобів, зокрема кодтерпіну, без рецепту. Провізор аптеки, що знаходиться на проспекті Богоявленському, без жодних питань готовий допомогти отримати пігулки, що вже зовсім скоро можуть викликати стан наркотичного сп’яніння.

До сокільців надійшла інформація, що весь мікрорайон міста завалений порожніми упаковками від подібного препарату, що свідчить про масовість застосування, особливо серед молоді.

Націоналісти зробили контрольну закупку з метою перевірити достовірність інформації, а потім викликали наряд патрульної поліції та слідчо-оперативну групу. Сокільці написали заяву, дали всі пояснення та продемонстрували відеофіксацію правопорушення.

❗️Зазначимо, що кодтерпін є комбінованим препаратом, в який входять речовини,що є похідними опію.❗️

“Якщо покидьки, котрі вирішили, що можуть продавати подібне лайно напівлегально під прикриттям аптеки, думають, що це їм допоможе уникнути відповідальності, то вони дуже помиляються. Ми слідкуватимемо за подальшим розвитком подій.”- зазначив очільник Миколаївського обласного осередку Володимир Губський.

Приєднуйся!