ПІД МАСКОЮ ГО «СТОП СВАВІЛЛЯ» ХОВАЮТЬСЯ ЗВИЧАЙНІ РЕЙДЕРИ І ТІТУШКИ, ЯКІ ОХОРОНЯЮТЬ НЕЗАКОННІ ЗАБУДОВИ.

Зовсім нещодавно вийшла замовлена стаття «Сокіл знову вийшов на полювання» ( http://vybir.media/sokil-znovu-vyjshov-na-polyuvannya/ ). Насправді, в цій ситуації, ми допомогли мешканцям Татарки захистити їх двір від незаконної забудови. Варто зазначити, що боротьба успішно триває більше трьох років,  і забудовнику не вдалося розпочати будівництво чергового монстра за адресою вул. Отто Шмідта, 9-11.

26 грудня 2018 року мешканці  з нашою підтримкою  успішно повалили паркан і чергова спроба початку незаконного будівництва провалилась. Тоді нам чинили опір тітушки забудовника, які кидались на місцевих мешканців, серед яких були жінки і літні люди.

І тут найцікавіше! Тітушками забудовника виявилися спортсмени-активісти, які мають відношення до ГО «Стоп Свавілля»! На фото№2,3,

що додаються,  можна побачити активістів на акції в ДАБІ України, і на фото№4,5.

Ці ж «активісти» працюють тітушками на охороні незаконного будівництва вул. Отто Шмідта, 9-11. Такі випадки зі сторони ГО «Стоп Свавілля» не поодинокі.

Київський осередок ВГО «Сокіл» офіційно заявляє, що «Стоп Свавілля» – це банда рейдерів і тітушок, які під маскою «активістів» ховають злочинне нутро. Таким організаціям не місце ні в Києві, ні в Україні. Закликаємо правоохоронні органи припинити діяльність вказаного “ОПГ”!

Приєднуйся!